Wczytuję dane...

Fajerwerki / Sztuczne ognie

Chcesz handlować fajerwerkami? Działalność gospodarcza w zakresie obrotu wyrobami pirotechnicznymi klasy F1, F2, F3, P1, T1 nie jest koncesjonowana, może być prowadzona na podstawie wpisu do rejestru przedsiębiorstw lub – w przypadku osób fizycznych – wpisu do ewidencji działalności gospodarczej.

Pamiętaj! Fajerwerki można sprzedawać wyłącznie pełnoletnim klientom. Art.139. „Kto sprzedaje osobom niepełnoletnim wyłączone spod koncesjonowania wyroby pirotechniczne.. podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.”

DOWIEDZ SIĘ WIECEJ

Sortuj według:
Wyświetl po produktów